اکثر کاربران ایرانی دچار این اشتباه هستند که یک سایت تنها جنبه اطلاع رسانی دارد و از دیگر مزایای آن نظیر جنبه های اقتصادی و تجاری آن بی اطلاع هستند.

در زیر توضیحاتی در رابطه با مزایای داشتن یک وبسایت آمده است که به شرح آن میپردازیم:
طراحی سایت می تواند نقش های متعددی از قبیل بروشور، بیلبورد و … را برای شما ایفا کند با این تفاوت که شما با داشتن یک وبسایت در اینترنت می توانید به راحتی کلیه محصولات خود را به بازدید کنندگان از سایتتان معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، محصولات خود را به نمایش گذارید و از نظر و علایق آنان مطلع شوید و …

داشتن یک وبسایت محدودیت زمانی و مکانی ندارد به اینصورت که از سراسر ایران وحتی به دلیل گستردگی فضای اینترنت از تمام کشور های دنیا میتوانند از خدمات شما استفاده کنند.

دردنیای فیزیکی نمیتوان به صورت ۲۴ ساعته محصولات و خدمات خود را به نمایش گذاشت اما در اینترنت به راحتی در هر ساعت از شبانه روز میتوان به اینترنت متصل شد و سایت خود را پشتیبانی کرد.

در دنیای کنونی با پیشرفت صنعت و رشد تکنولوژی و با فراگیر شدن اینترنت نبود شما در این دنیای بزرگ تنها فرصت استفاده به رقیبان و افزایش سود آنان است!
و در آخر همه مراحل یک تجارت موفق، از جمله معرفی محصولات و خدمات، اطلاع رسانی ، فروش و خدمات پس از فروش به وسیله طراحی وبسایت انجام پذیر است.
امروزه ، نقطه آغازین تماس مشتری با یک شرکت اغلب وب سایت آن شرکت است. بر این اساسا حضور در شبکه جهانی اینترنت (هرچند ضعیف باشد) بهتراست از عدم حضور در آن.
در صورتی که تمایل دارید صاحب یک وبسایت اینترنتی شوید با شرکت طراحی وبسایت ما تماس گرفته و هدف سایت و نیازهای کاربران سایت خود را با ما در میان بگذارید.